طناب زنی ورزش کم هزینه ای است که می توانید در یک فضای کوچک اجرا کنید. ولی اکثر ما بصورت درست انجام نمی دهیم.با مطالعه این آموزش  روش صحیح طناب زنی را بیاموزید.

اشــتـــراک گــــذاری

50,000ریال

آموزش آرایش و سلامت و زیبایی زنان در مورد ناخن ، مو ، پوست، ابرو، لب، انواع ماسکهای صورت ، آرایش چشم ، لاک ناخن ، آرایش لب ، آرایش ابروها ، نگهداری اصولی از موها

اشــتـــراک گــــذاری

50,000ریال

 

آموزش تصویری بافندگی
آموزش تصویری بافندگی تاکنون در پنج سال پیش یکی از آغازگر بافندگی بالا در بازار است. در حال حاضر، به روز شده با الگوهای با نام تجاری جدید، حتی عکس بیشتر مفید، و گسترش پوشش تکنیک های بافندگی، آموزش تصویری بافندگی،   که در یادگیری سریع تر با دیدن و انجام است شما خواهید آموخت که چگونگی بافت جوراب، کلاه، دستکش، ژاکت، و بیشتر.
عکس های رنگی مفصل نشان دادن هر گام، و راهنمایی های مفید ارائه راهنمایی اضافی عناوین دیگر توسط ترنر: بافندگی نکات سریع تصویری و آموزش تصویری بافندگی طراحی بسته بندی شده با دستورالعمل گام به گام و سرگرم کننده، الگوهای نوآورانه، آموزش تصویری بافندگی،

اشــتـــراک گــــذاری

کتاب آموزش تصویری بافندگی
250,000ریال

برنامه بسیار کارامد برای کوشی های اندروید با این برنامه ی کاربردی می توانید به صورت حرفه ای و همه جانبه برروی عکس های گالری خود مدیریت داشته باشید و تغییرات دلخواه و شگفت انگیز را برای زیبا ساختن و متفاوت سازی را برروی ان ها اعمال نمایید.

اشــتـــراک گــــذاری

Camera ZOOM FX Premium v6.2.9 با پلاگین
150,000ریال

در این ماه

1
خدمات اضافه شده سخت افزاری شامل
خدمات سخت افزار
تعمیر دستگاه الکترونیکی موسیقی yamaha- korg
2
خدمات نرم افزاری اضافه شده
نرم افزار
نصب نرم افزارهای حسابداری - نصب نرم افزاریهای گرافیک
3
خدمات اینترنتی اضافه شده
اینترنت
ثبت نام اینترنت آسیاتک - و شاتل

ورود به سایت

top